Vores hold

Claus Jensen
+45 23 30 16 22

claus@cj-arkitekter.dk

Rikke Bjerregaard
+45 20 75 16 77

rikke@cj-arkitekter.dk

Rasmus Thrane
+45 28 44 61 50

rasmus@cj-arkitekter.dk

Kim Pretzmann Olesen
+45 22 20 94 88

kim@cj-arkitekter.dk

Helle Larsen
+45 87 30 02 40

helle@cj-arkitekter.dk

Maria Viva
+45 22 20 94 89

maria@cj-arkitekter.dk

 

Henrik Ditlev
+45 20 75 16 76

henrik@cj-arkitekter.dk

Anders Brødsgaard Andersen
+45 22 20 94 93

ab@cj-arkitekter.dk

Louise Bruhn
+45 20 75 16 78

louise@cj-arkitekter.dk

Simon Minnet Hansen
+45 22 20 94 92 

simon@cj-arkitekter.dk

Anders S. D. Nielsen
+45 22 20 94 91

anders@cj-arkitekter.dk

Maria Brandt
+45 87 30 02 40

mb@cj-arkitekter.dk

 

GemGem

GemGem

Ledige stillinger

Vi har en stor tilgang af spændende projekter og mangler pt. konstruktører. Hvis du vil vide mere, så er du meget velkommen til at kontakte os.
Til Top